Menu

Dobře naložený e-shop

Nalož to set s textilní taškou, prostíráním a kleštěmi

Nalož to set s textilní taškou, prostíráním a kleštěmi

Dostupnost: Skladem

439,00 Kč
Dárkový vánoční set Nalož to pro zapáleného nakládače, kteří rádi cestují, obsahuje mimo kuchařky Nalož to - kujme pi(c)kle v kuchyni, také plátěnou tašku s velkým uchem a autorským sítotiskem zavařovací sklenice plné nakládaných hermelínů a plátěné prostírání se sítotiskem sklenice plné nakládaných okurek, obojí z pevného plátna.
Pevné dřevěné kleště z jednoho kusu smrkového dřeva s vyrytým logem Nalož to jsou skvělým pomocníkem v domácnosti nejen při nakládání, ale jsou vhodné i na grilování či namísto pinzety pro přípravu pokrmů.

Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 + 1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa.

Detaily

Dárkový vánoční set Nalož to pro zapáleného nakládače, kteří rádi cestují, obsahuje mimo kuchařky Nalož to - kujme pi(c)kle v kuchyni, také plátěnou tašku s velkým uchem a autorským sítotiskem zavařovací sklenice plné nakládaných hermelínů a plátěné prostírání se sítotiskem sklenice plné nakládaných okurek, obojí z pevného plátna. Pevné dřevěné kleště z jednoho kusu smrkového dřeva s vyrytým logem Nalož to jsou skvělým pomocníkem v domácnosti nejen při nakládání, ale jsou vhodné i na grilování či namísto pinzety pro přípravu pokrmů. Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 + 1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa.

Další informace

Značka Nalož to
Počet stran 200, 2. vydání
Rozměr 172×240 mm - kuchařka, 400x400 mm - taška
Využití dárkové zabalení, nakládání, stolování
Vazba pevná
Vydavatel Došel Karemel s.r.o.

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: Nalož to set s textilní taškou, prostíráním a kleštěmi

Doprava

Doporučená zásilka Českou poštou pro objednávky do 500 Kč: 100,- Kč
Doporučená zásilka Českou poštou pro objednávky nad 1000 Kč: Zdarma

 

Platba

Převodem:Platbu prosím prováděje převodem na účet 1144311048/3030. Jako variabilní symbol uvádějte prosím číslo Vaší objednávky.
Na Dobírku:Platbu provedete až při převzetí zboží přío dopravci.

Sháníte zajímavé rcepty na nakládání, zavařování či jiné tipy jak využít naše produkty? Načerpejte inspiraci v našem blogu.

Pročíst blog