Menu

Dobře naložený e-shop

Nalož to set se zápisníkem na recepty a samolepkami

Nalož to set se zápisníkem na recepty a samolepkami

Dostupnost: Skladem

579,00 Kč
Kuchařský set Nalož to se zápisníkem na recepty, 2 tužkami a samolepkami Cath Kidston, samolepek je 40 ks.Při zapisování receptů buďte orginální za všech okolností.

Obsahuje:

Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 + 1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa.

Cath Kidston originální zápisník v pevné vazbě formátu A5, který využijete na zapisování svých receptů

Cath Kidston 2 barevné tužky

Cath Kidtson nalepovacích štítků s různými motivy hodinek

Detaily

Kuchařský set Nalož to se zápisníkem na recepty, 2 tužkami a samolepkami Cath Kidston, samolepek je 40 ks.Při zapisování receptů buďte orginální za všech okolností. Obsahuje: Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 + 1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa. Cath Kidston originální zápisník v pevné vazbě formátu A5, který využijete na zapisování svých receptů Cath Kidston 2 barevné tužky Cath Kidtson nalepovacích štítků s různými motivy hodinek

Další informace

Značka Nalož to

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: Nalož to set se zápisníkem na recepty a samolepkami

Doprava

Doporučená zásilka Českou poštou pro objednávky do 500 Kč: 100,- Kč
Doporučená zásilka Českou poštou pro objednávky nad 1000 Kč: Zdarma

 

Platba

Převodem:Platbu prosím prováděje převodem na účet 1144311048/3030. Jako variabilní symbol uvádějte prosím číslo Vaší objednávky.
Na Dobírku:Platbu provedete až při převzetí zboží přío dopravci.

Sháníte zajímavé rcepty na nakládání, zavařování či jiné tipy jak využít naše produkty? Načerpejte inspiraci v našem blogu.

Pročíst blog