Menu

Dobře naložený e-shop

Nalož to skleničkový set

Nalož to skleničkový set

Akce

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 659,00 Kč

Special Price 649,00 Kč

Nalož to se, pro ty, kteří to rádi ve skle. Využíváte skeničky ve Vaší domácnosti? Nejen na nakládání, ale také na uchovánín suchých potravin a bylinek, tak je tento set vhodným pomocníkem právě pro Vás.

Obsahuje:

Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 +1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa.

Kilner stylová vintage keramická dóza (600 ml) vhodná na uchovávání suchých potravin v barvách ranní mlhy.
Ideální coby dóza na kávu, čaj, či koření.

Kilner sklenice na suché potraviny (250 ml) se šroubovacím kovovým víčkem, jednoduše otočíte víčkem a můžete dávkovat různé množství díky různým velikostem otvorů. Vhodné na uchování sušených bylinek, soli a koření.

Kilner malá šroubovací zavařovací sklenice (250 ml) vhodná na čatní a marmelády.

Detaily

Nalož to se, pro ty, kteří to rádi ve skle. Využíváte skeničky ve Vaší domácnosti? Nejen na nakládání, ale také na uchovánín suchých potravin a bylinek, tak je tento set vhodným pomocníkem právě pro Vás. Obsahuje: Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 +1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa. Kilner stylová vintage keramická dóza (600 ml) vhodná na uchovávání suchých potravin v barvách ranní mlhy. Ideální coby dóza na kávu, čaj, či koření. Kilner sklenice na suché potraviny (250 ml) se šroubovacím kovovým víčkem, jednoduše otočíte víčkem a můžete dávkovat různé množství díky různým velikostem otvorů. Vhodné na uchování sušených bylinek, soli a koření. Kilner malá šroubovací zavařovací sklenice (250 ml)

Další informace

Značka Nalož to
Počet stran 200
Rozměr 172×240 mm - kuchařka, 400x400 mm - taška
Využití nakládání, stolování, uchování potravin, zavařování
Vazba pevná vazba
Vydavatel Došel karamel s.r.o.

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: Nalož to skleničkový set

Doprava

Doporučená zásilka Českou poštou pro objednávky do 500 Kč: 100,- Kč
Doporučená zásilka Českou poštou pro objednávky nad 1000 Kč: Zdarma

 

Platba

Převodem:Platbu prosím prováděje převodem na účet 1144311048/3030. Jako variabilní symbol uvádějte prosím číslo Vaší objednávky.
Na Dobírku:Platbu provedete až při převzetí zboží přío dopravci.

Sháníte zajímavé rcepty na nakládání, zavařování či jiné tipy jak využít naše produkty? Načerpejte inspiraci v našem blogu.

Pročíst blog