Menu

Dobře naložený e-shop

Nalož to

Začalo to z čisté lásky k nakládanému hermelínu...

Postupem času se však z pouhé zábavy na sociální síti - recenzování dobře uleželých sýrových pochoutek v restauračních zařízeních, jeho zakladatelce Daniele Turecké, vše uleželo v hlavě a zrodila se jiná myšlenka "vytvořit platformu", která pro českého zákazníka (a nejen pro něj :-D) nabízí kvalitní a u nás málo dostupný sortiment zaměřený na nakládání a zavařování a dekorativní zdobení sklenic.

Na e-shopu www.naloz-to.cz můžete zakoupit zboží určené k zavařování a nakládání, převážně sklenice s klipsem a šroubovacím uzávěrem, mimo to take dekorativní sortiment, výhradně britských tradičních designových firem Kilner, Talking Tables, Beautiful Baker's Twine či Cath Kidston, díky kterému se Vaše domácí výroba nakládaných dobrot může stát zábavná a hravá, a zároveň si můžete připravit krásné jedlé dárky pro Vaše blízké a přátelé..

Na našich stránkách mimo to objevíte zajímavé inspirace a nápady, návody a postupy adoporučení, jak sklenice a ostatní doplňkové zboží využít jinak než v podobě kulinární, např. v domácnosti nebo jako jedlé dárky pro Vaše blízké.Krátké tutoriály na našem blogu jsou doplněné o fotografické postupy, které Vám pomohou a ukáží Vám, jak si se sklenicemi jednoduše a hravě poradit.

Kreativitě a nápadů se přeci meze nekladou!!!

NAŠE ZNAČKY

KILNER

Původní Kilner sklenici vynalezl John Kilner v anglické sklárně Desbury v roce 1840. Vyvinul tak sklenici, která by obstála ve zkoušce času více než 150 let. O tom, o jak významný objev šlo, svědčí i ocenění zlatou medailí na Světové výstavě v Londýně v roce 1862. Chytrý ikonický design byl nedávno aktualizován, ale udržuje svůj jedinečnou vakuovou funkci, aby úspěšně zachovala svěžest a křupavost ovoce a zeleniny. První Kilner Jar sestával z skleněným víčkem, které opatřené přes okraj nádoby a byla zajištěna pomocí kovového šroubu, k tomu postupem času vznikla nová řada – Kilner Cliptop, která má skleněné víko s kovovoým uzaviratelným klipsem a gumovým těsněním. I když se tradiční design v průběhu let měnil, sortiment, který značka Kilner nabízí se stále rozšiřuje, princip zůstává stejný – nabídnou prověřenou kvalitu navazující na uchovávání potravin. Sortiment značky Kilner nabízí širokou škálu uplatnění, které není spojené jen a pouze s nakládání a zavřováním, ukazuje tak, jak kterivní mohou být v tomhle směru sklenice v domácnosti. A co může být větším důkazem kvality a odolnosti těchto zavařovacích sklenic než to, že Kilner standardně nabízí i náhradní těsnění? Pravá "Kilnerka" totiž slouží roky.

Kilner

BEAUTIFUL BAKERS TWINE

Historie ručně vyráběných lan, motouzů a ozdobných provázků je stará více než 150 let, kdy v roce 1856 James Laver začal v anglickém Boltonu v rodinné továrně vyrábět motouzy ze 100% přírodní měkké bavlny. Nyní v rodinné tradici pokračuje již 6. generace bratři James and Robert Laver, Originální kroucené provazy jsou vyráběny v tamní společnost, ručně se kroutí a navíjí na cívky a Beautiful Bakers Twine jsou jediným britských výrobecem tohoto typu. široká škála barevných kobinací v jedno – dvoj – tříbarevných kombinacích v nostaligických odstínech - navinutá po na krásných 20 metrových špulkách či kartách nabízí praktické balení vhodné na balení dárků a jsou vhodným pomocníkem nejen při nakládání. Stačí si jen vybrat!

Beautiful Bakers Twine

TALKING TABLES

Talking Tables je britská značka, která se specializuje na dekorace, zdobné předměty a doplňky, převážně z papíru, vhodné k různým tématickým životím událostem. Kolekce jsou rozděleny dle toho, na jakou příležitost se hodí, ať už je to během roku (Valentýn, Velikonoce, Vánoce) nebo během našich životů (Svatba, Narozeniny, Promoce, Křtina). Mimo to nabízí širokou škálu sortimentu pro ruční výrobu dárků, ať už z kuchyně nebo ze zahrady, či pro rukodělné práce typu crapbooking, nebo pletení. Zakladatelka značky, Calre Harris, je přesvědčena o tom, a tím si získala i nás, že radost s krásy okamžiku, kterou můžeme připravit pro naše blízké je pro náš plnohodnotný šťsný život nedílnou součástí. A ona se díky slvělé značne Talking Tables o to vskutku zasloužila. Nalož to ve spolupráci s talking Tables nabízí sady dekorativní štítků a nálepek pro zdobení vašim domácích jedlých dárků, stejně tak jako dekorativní sady pro balení marmelád, chutney a jiných zavařenin. štítky a nálepky se však dají v domácnosti využít takřka na cokoliv.

Talking Tables

CATH KIDSTON

Benjaminen v obchodě Nalož to je značka Cath KIDSTON. Příběh Londýňanky Cath Kidston, zakladatelky stejnojmené britské značky s bytovými dekoracemi, je jako vystřižený z červeného románu. Když v roce 1993 překonala rakovinu prsu, otevřela svůj první obchůdek s ručně vyšívanými ručníky v londýnském Holland parku. Nikdo jejímu podnikání nedával velké naděje, avšak dnes, její design, který je známý převážně květinovými nostalgickými vzory, je synonymem pro britskou útulnou domácnost. Kolekce a věhlas značky se rošiřovaly nejen po bristkých ostrovech a dnes má Cath obchodní zastoupení po celém světě.

Nalož to se musí přiznat, že tuhle britskou značku miluje nejen pro nápaditost a originálnos vzorů a návrat k vintage stylu. Proto jsme se rozhodli nabízet i Vám něco málo ze sortimentu, který Cath Kidston zaměřuje na nakládání, ať už jsou to dárkové sety na balení jamů, nebo nálepky či notýsky na zapisování receptů...Uznejte sami, no nejsou krásné?

Cath Kidston

Kitchen Craft

Dalším zástupcem tradičním britské rodinné firmy je společnost Kitchen Craft, jehož historie sahá až do roku 1850, kdy byla tato firma ve Velké Británii založena Thomasem Plantem. Začínala coby malá firma zaměřující se na železářství a sortiment určený do domácnocti. Postupně potomci zakladatele firmu stále rozšiřovali a budovali. V současné době se stále velmi dobře rozvíjející se firma zaměřuje na širokou škálu kuchyňského zboží a doplňků pro vaření a stolování. Dnes vyrábí Kitchen Craft více než 3 500 produktů a je stále vedena pokračovateli rodiny. Nedílnou součástí nabídky je široký sortiment výrobků určených pro zavařování a a nakládání, zároveň nechybí ani dekorativní sortiment pro zdobení jedlých dárků.

Kitchen Craft

Katie Alice

Kdysi dávno v jedné na zahradě jedné britské vesnice snila mladá a velmi talentovaná výtvarnice a designérka Katie Alice svůj sen. Najednou do toho zazvonil telefon od Crative Tops, tradiční firmy zaměřené na kuchyňksé nádobí. Creative Tops věděl o jají tvůrčí práci a divili se, že si Katie vše připravuje věci doma. Psal se rok 2010, kyy Katie navrhla design nové řady nádobí pro ně, a tak začala vytvářet značku zaměřenou na věci, které milovala. A od té doby, Katie Alice – samouk designér s nadšení pracuje na návrzích široké škály sortiemntu nádobí. Mimo jiné navrhla řadu Highland Fling či Cottage Floral, která zahrnuje mnoho stylových potřeb pro nakládání, zavařování a zdobený jedlých dárků.

Katie Alice