Menu

Dobře naložený e-shop

E-shop

Nalož To v současné době nabízí sortiment výhradně bristkých značek, které zaručují kvalitu a originalitu produktů, prověřenou historií a tradicí.

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 110 z celkem 77

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. KILNER Vintage zavařovací sklenice se šroubovacím uzávěrem, 500 ml

  125,00 Kč
  Ozdobná zavařovací sklenice ve vintage stylu se stříbrným šroubovacím uzávěrem o objemu 500 ml
 2. TALKING TABLES Dárkové štítky s motivy květin s bílou stuhou na zavázání, 10 ks

  130,00 Kč
  Dárkové ozdobné štítky s motivy květin jsou ideální na napsání věnování a dárkové ozdobení jedlých dárků z vaší kuchyně. 10 ks v balení.
 3. Nalož to skleničkový set

  Běžná cena: 659,00 Kč

  Special Price 649,00 Kč

  Nalož to se, pro ty, kteří to rádi ve skle. Využíváte skeničky ve Vaší domácnosti? Nejen na nakládání, ale také na uchovánín suchých potravin a bylinek, tak je tento set vhodným pomocníkem právě pro Vás. Obsahuje: Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 +1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa. Kilner stylová vintage keramická dóza (600 ml) vhodná na uchovávání suchých potravin v barvách ranní mlhy. Ideální coby dóza na kávu, čaj, či koření. Kilner sklenice na suché potraviny (250 ml) se šroubovacím kovovým víčkem, jednoduše otočíte víčkem a můžete dávkovat různé množství díky různým velikostem otvorů. Vhodné na uchování sušených bylinek, soli a koření. Kilner malá šroubovací zavařovací sklenice (250 ml) vhodná na čatní a marmelády.
 4. Nalož to kreativní zdobící set

  Běžná cena: 699,00 Kč

  Special Price 679,00 Kč

  Kreativní zdobící se Nalož to pro všechny, kteří rádi tvoří a baví je vytvářet jedlé dárky. Inspirujte se kuchařkou Nalož to a rovnou svůj jedlý dárek kreativně ozdobte. Obsahuje: Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 + 1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa. Kilner ozdobná zavařovací sklenice ve vintage stylu se stříbrným šroubovacím uzávěrem o objemu 500 ml. 2 x nálepky Home made na skenice Kitchen Craft červené a modré / 30 ks v jednom balení Dekorační hlavičky Home made Kitchen Craft v červenomodrých tónech / 8 ks v balení Bavlněný provázek na špulce a kartě od britské značky Beautiful Bakers Twine/ 2 ks
 5. Nalož to set se zápisníkem na recepty a samolepkami

  579,00 Kč
  Kuchařský set Nalož to se zápisníkem na recepty, 2 tužkami a samolepkami Cath Kidston, samolepek je 40 ks.Při zapisování receptů buďte orginální za všech okolností. Obsahuje: Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 + 1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa. Cath Kidston originální zápisník v pevné vazbě formátu A5, který využijete na zapisování svých receptů Cath Kidston 2 barevné tužky Cath Kidtson nalepovacích štítků s různými motivy hodinek
 6. Nalož to set s textilní taškou, prostíráním a kleštěmi

  439,00 Kč
  Dárkový vánoční set Nalož to pro zapáleného nakládače, kteří rádi cestují, obsahuje mimo kuchařky Nalož to - kujme pi(c)kle v kuchyni, také plátěnou tašku s velkým uchem a autorským sítotiskem zavařovací sklenice plné nakládaných hermelínů a plátěné prostírání se sítotiskem sklenice plné nakládaných okurek, obojí z pevného plátna. Pevné dřevěné kleště z jednoho kusu smrkového dřeva s vyrytým logem Nalož to jsou skvělým pomocníkem v domácnosti nejen při nakládání, ale jsou vhodné i na grilování či namísto pinzety pro přípravu pokrmů. Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 + 1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa.
 7. Dřevěvné kleště s gravírovaným logem Nalož to

  Běžná cena: 100,00 Kč

  Special Price 89,00 Kč

  Pevné dřevěné kleště z jednoho kusu smrkového dřeva s vyrytým Nalož to. Louhované, tudíž se dřevo jen tak nevyšisuje. Jsou skvělým pomocníkem v domácnosti nejen při nakládání, ale jsou vhodné i na grilování či namísto pinzety pro přípravu pokrmů.
 8. KUCHAŘKA "Nalož to" s plátěnou taškou s motivem zavařovačky / Nakládaný hermelín

  Běžná cena: 369,00 Kč

  Special Price 339,00 Kč

  Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 + 1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa. Díky praktické plátěnce si kuchařku můžete kamkoliv vzít s sebou, a vlastně plátěných tašek není nikdy dost.
 9. KUCHAŘKA "Nalož to" s plátěnou taškou s motivem zavařovačky / Nakládané okurky

  Běžná cena: 369,00 Kč

  Special Price 329,00 Kč

  Kuchařka z dílny Nalož To od Daniely Turecké je průvodcem každého zapáleného "nakladače" a milovníka dobře naložených pochoutek. Kniha je plná receptů (50 + 1), ale i praktických tipů k nakládání všemožných dobrot do oleje, stejně tak jako octa. Díky praktické plátěnce si kuchařku můžete kamkoliv vzít s sebou, a vlastně plátěných tašek není nikdy dost.
 10. Kilner, sklenice na suché potraviny s dávkovacím víčkem, 250 ml

  Běžná cena: 159,00 Kč

  Special Price 149,00 Kč

  Kilner sklenice na suché potraviny se šroubovacím kovovým víčkem, jednoduše otočíte víčkem a můžete dávkovat různé množství díky různým velikostem otvorů. Vhodné na uchování sušených bylinek, soli a koření. Objem: 250 ml Materiál: sklo, kov Šířka: 8 cm Výška: 8,2 cm Délka: 8 cm

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 110 z celkem 77

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5